Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Věra Bělehrádková photo
"Největší radost mistra je, když vidí, že jeho žák je lepší než on sám. "

Věra Bělehrádková

Kontakt

taneční soubory pracoviště: Lidická, Lidická 50, oddělení: Jóga a zdraví
Věra Bělehrádková photo
"Největší radost mistra je, když vidí, že jeho žák je lepší než on sám. "

Vystudovala jsem Divadelní fakultu  Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, obor Dramatická výchova. Postupně se ale můj zájem stáčel k tanci a rytmům. Prošla jsem stepem, dále tancem irským, španělským, výrazovým a současným. Doplnila jsem si taneční pedagogické vzdělání. Naučila jsem se hrát na africké bubny. Ve své práci v Lužánkách jdu dvěma směry: prvním je vzdělávací směr, kdy využívám tanec, tělo a rytmus pro osobnostní rozvoj člověka. Druhým směrem je tvůrčí - využívám těchto prostředků k umělecké činnosti. Tyto dva směry uplatňuji v práci s dětmi i s dospělými. V Lužánkách učím současný tanec, body percussion, hru na africké bubny, cvičení tai czy cjuań. Zabývám se také zpěvem manter a využitím zvuku pro relaxační techniky.

Moje zájmy

Tanec, hra na flétnu, cestování, malování.

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začala učit dramatickou výchovu, ale postupně jsem se přesměrovala na tanec a hudbu - africké bubny. Kromě kroužků pro děti a kurzů pro dospělé zde vytvářím i projekty, kde se prolíná můj obor s dalšími obory, například s výtvarným oborem (projekt ART PARK). Pravidelně organizuji celostátní setkání tanečních souborů TANCESSE. Pracuji na oddělení Jóga a tanec, protože vnímám, že v cestě k vlastnímu zdokonalení sdílí jóga, cvičení či tanec stejné cíle - cestu k zdokonalování a poznání sebe sama.

Metodický přístup

Mám ráda osobní přístup, otevřenost, hravost, kreativitu, důraz na individualitu každého člověka. Vzdělávání a zdokonalování je volba každého člověka a já se ve své práci snažím probudit v každém jedinci jeho vlastní potenciál.