Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

Kontakty

Jana Dráždilová Schmidová photo

Jana Dráždilová Schmidová

Kontakt

736402271
rukodělné aktivity pro děti i dospělé, kurzy malby na hedvábí pracoviště: Lidická, Lidická 50, oddělení: Rukodělný ateliér
Jana Dráždilová Schmidová photo

Já a Lužánky

V Lužánkách jsem začala pracovat nejprve jako externistka. Vystudovala jsem na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně obor Užitá grafika (prof. Dalibor Chatrný), ale malba byla vždy mojí velkou radostí. V kurzech pro dospělé jsem začala učit malbu na hedvábí. A když jsem dostala nabídku zařadit se do Rukodělného atelieru jako interní zaměstnanec, ani chvíli jsem nezaváhala.

Ráda pracuji s lidmi, je mi blízká komunikace a týmová práce. Smysluplné využití volného času dětí i dospělých, to je přesně to, co se mi na mé práci líbí. 

Moje aktivity v Lužánkách: 

• kroužky pro děti i dospělé • semináře, kurzy, workshopy • příměstské tábory • akce • dobročinný obchůdek 

V nabídce Rukodělného atelieru nezapomínáme na naše seniory. Kroužky Kreativ 60+, které vedu, jsou určené právě pro ně a program v nich je opravdu pestrý. Setkávání, sdílení při společné činnosti a radost z dosažených výsledků velmi přispívá ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu našich seniorů. Tato společná tvůrčí činnost vytrhuje seniory často ze samoty a vyčlenění ze společnosti. 

Metodický přístup

Ve své pedagogické činnosti se ráda inspiruji nejen tradičními řemesly, ale i moderními technikami a materiály. Snažím se, aby vždy vznikl vkusný, technicky a řemeslně dobře zvládnutý výrobek. 

„Mám ráda výzvy. Poznávat a učit se novým věcem mi přináší radost z dosažených výsledků o to větší, že je mohu předávat dál… dětem i dospělým.“


Proč ke mně

Nové a moderní techniky jsou nedílnou součástí dnešního světa, a tak i my se je snažíme zařadit do nabídky Rukodělného atelieru.

Nabízím atraktivní techniky, které jsou zaměřeny na práci se sklem. V kroužcích pro děti ArtStudio a GlassArt pro dospělé pracujeme se sklem nejen klasickou a oblíbenou technikou tiffany (vitráže), ale i moderní technikou fusingu (tavené a lehané sklo), pro kterou máme v našem vybavení profesionální poklopovou pec zn. BVD.

Práce sklářského kroužku pro dospělé můžete sledovat i na Facebooku Lužánecký GlassArt. Podívejte se!


Perlička na závěr

Každým rokem v rámci Vánoc na Lidické organizuji spolu s ostatními kolegy dobročinný obchůdek. Jedná se o charitativní projekt, ve kterém prodáváme výrobky nejen našich zaměstnanců z řad Lužánek, ale hlavně klientů z našich kroužků. Účastní se děti i dospělí. Výtěžek z prodeje je věnován vždy někomu, kdo pomoc potřebuje. Moc mě těší, že společně pomáháme.