Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Zpět

Příměstské tábory

Další info
Příměstské tábory

I ve městě lze v létě zažít spoustu legrace a dobrodružství. Pro ty, kdo zůstávají v Brně, nabízíme každoročně kolem 200 příměstských táborů, které většinou probíhají v pracovní době od pondělí do pátku. Tábory jsou určené jak pro školáky a předškoláky, tak i pro teenagery a na své si přijdou například nadšení chovatelé, zahradníci, umělci, cirkusáci nebo malí detektivové.

Jarní prázdniny - Papírové modelářství

Přihlásit
věk 7-12 let
zaměřenívěda, technika
místoVěž - dílna, Věž - klubovna
termín
11. - 15. 2. 2019 9:00 - 16:00
(více..)
cena 1 800 Kč
cena zahrnuje lektorné, materiál, oběd, vstupné do muzea
volná místa 1 (z 10)

Můžete se těšit na papírové modely s dopravní tématikou (vozidla MHD, auta, miniboxy a dopravní situace). Můžete si postavit svůj vlastní papírový vozový park vozidel MHD z různých měst ČR. Dále je zde možnost postavit si jednoduché stavby nebo prostorové obrázky. Nebude chybět ani soutěž foukacích aut, které si sami vyrobíte - pro výherce máme sladkou odměnu! V rámci tábora navštívíme Technické muzeum v Brně aneb Průmysl na Moravě 1918. Dle počasí se uskuteční krátké poznávací procházky Brnem, které nám umožní porovnat papírové modely s realitou!

Těšíme se na Tebe!

Poznámka: oběd bude řešen formou menu v restauračním zařízení (oběd, polévka, nápoj). Vzhledem k výletu do muzea je nutné, aby každý z účastníků vlastnil šalinkartu nebo jízdenku v ceně 6 Kč/ 60 minut (dva kusy). V první den akce si vedoucí tábora vyzvedne účastníky u recepce ve SVČ Lužánky, Lidická 50. Doporučujeme si sebou vzít svačinu a pití.

V případě potřeby prosím kontaktujte vedoucího tábora:
Marek Novotný, 733416437.