Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

O Lidické

 

Pracoviště Lidická je nejstarším a zároveň skoro nejmladším pracovištěm SVČ Lužánky. Jako sídlo firmy funguje již od roku 1949, samostatně teprve od roku 2005. Díky této historii slouží Lidická také jako sídlo ředitelství firmy a do roku 2010 byla i sídlem všech podpůrných systémů SVČ Lužánky. V roce 2011 se podpůrné systémy přestěhovaly do vlastních prostor a na Lidické došlo k několika stavebním úpravám.
 
Historicky nabízíme veřejnosti pestrou nabídku činností, která je zaměřená na klienty všeho věku a zájmů. Naše pracoviště se nespecializuje na žádnou věkovou skupinu, na žádný obor ani oblast. Největší skupinu našich klientů tvoří žáci základních škol. I když v posledních letech přibývá hodně dospělých i předškolních klientů, skupina žáků ZŠ je zde pořád velmi výrazná.
 
Pro pracoviště Lidická je charakteristická neustálá činnost během celého dne, celého týdne a skoro celého roku. V dopoledních hodinách nabízíme výukové programy, odpoledne přes dvě stovky kroužků a ve večerních hodinách kurzy pro dospělé nebo pronájmy prostor veřejnosti. O víkendech prostory Lidické slouží našim činnostem nebo pronájmům. O školních prázdninách pořádáme desítky příměstských táborů, pobytových akcí a kurzů pro děti i dospělé.
 
Budova Lidické je památkově chráněna a jejím vlastníkem je Statutární město Brno, přičemž zřizovatelem SVČ Lužánky je Jihomoravský kraj. S oběma institucemi máme velmi dobré vztahy.
 
Na pracovišti Lidická pracuje více jak dvacet pedagogických pracovníků, osm technických pracovníků a několik desítek externích i dobrovolných pracovníků.
 
Skoro každý den se u nás něco děje a našimi dveřmi projdou ročně tisíce návštěvníků. A my děláme všechno pro to, aby se jim u nás líbilo.