Registrace

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Nové heslo

Hotovo!

Změna hesla byla úspěšně dokončena
Napište nám
Máte dotaz nebo připomínku?
Využijte náš kontaktní formulář nebo pište na email dotazy@luzanky.cz.
V nutných případech nás můžete kontaktovat na tel. 734 152 858.

(S dotazy ohledně konkrétní aktivity doporučujeme obrátit se přímo na vedoucího či administrativní kontakt - kontaktní údaje najdete na stránce aktivity.)
*
povinné
*
povinné
*
povinné

O Lidické

 

Pracoviště Lidická je nejstarším a zároveň skoro nejmladším pracovištěm SVČ Lužánky. Jako sídlo firmy funguje již od roku 1949, samostatně teprve od roku 2005. Díky této historii slouží Lidická také jako sídlo ředitelství firmy a do roku 2010 byla i sídlem všech podpůrných systémů SVČ Lužánky. V roce 2011 se podpůrné systémy přestěhovaly do vlastních prostor a na Lidické došlo k několika stavebním úpravám.
 
Historicky nabízíme veřejnosti pestrou nabídku činností, která je zaměřená na klienty všeho věku a zájmů. Naše pracoviště se nespecializuje na žádnou věkovou skupinu, na žádný obor ani oblast. Největší skupinu našich klientů tvoří žáci základních škol. I když v posledních letech přibývá hodně dospělých i předškolních klientů, skupina žáků ZŠ je zde pořád velmi výrazná.
 
Pro pracoviště Lidická je charakteristická neustálá činnost během celého dne, celého týdne a skoro celého roku. V dopoledních hodinách nabízíme výukové programy, odpoledne přes dvě stovky kroužků a ve večerních hodinách kurzy pro dospělé nebo pronájmy prostor veřejnosti. O víkendech prostory Lidické slouží našim činnostem nebo pronájmům. O školních prázdninách pořádáme desítky příměstských táborů, pobytových akcí a kurzů pro děti i dospělé.
 
Budova Lidické je památkově chráněna a jejím vlastníkem je Statutární město Brno, přičemž zřizovatelem SVČ Lužánky je Jihomoravský kraj. S oběma institucemi máme velmi dobré vztahy.
 
Na pracovišti Lidická pracuje více jak dvacet pedagogických pracovníků, osm technických pracovníků a několik desítek externích i dobrovolných pracovníků.
 
Skoro každý den se u nás něco děje a našimi dveřmi projdou ročně tisíce návštěvníků. A my děláme všechno pro to, aby se jim u nás líbilo.