Registrace

Účty z předchozí verze webu jsou stále platné

Registrací souhlasím s obchodními podmínkami SVČ Lužánky a se zpracováním osobních údajů podle § 28 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, a podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Děkujeme!

Na Vaši adresu jmenouzivatele@poskytovatel.cz byl zaslán potvrzovací email.

Otevřete potvrzovací e-mail a dokončete registraci.

Nevíte si rady?
Zde najdete nápovědu.

Vítejte!

Vaše registrace byla úspěšně dokončena. Co dále? Vyplnit osobní profil Přidat dítě Zobrazit nápovědu

Školy

Další info
Školy

Lužánky nezapomínají ani na školáky a pedagogy. Pro školy nabízíme výukové programy, školní výlety nebo adaptační kurzy, pro pedagogy pak vzdělávací kurzy akreditované MŠMT. Pro nadané studenty organizujeme také postupové soutěže, závody a olympiády.

Výukové programy
Název věk místo cena
Vánoce 5× jinak
Zajímá tě, kdo všechno roznáší dárky o Vánocích, na čem si pochutnávají během štědrovečerní hostiny jinde ve světě, jak a čím si lidé zdobí v tento čas svá obydlí? Odpovědi na tyto otázky a mnohem více se dozvíte na výukovém programu Vánoce ve světě. Program je rozdělen na dva bloky – povídavý a tvořivý. Mezi bloky je přestávka na svačinu. Z tvořivé části si děti odnesou výrobek s vánoční nebo zimní tématikou.
2. stupeň ZŠ Lidická - Brno-střed 60 Kč
Pod brněnským hradem
Program seznamuje děti hravou formou s historií založení našeho města a životem lidí na území dnešního Brna ve 13. století. K přiblížení historie je použita forma četby, vyprávění, her a výtvarných činností. Základním principem je práce ve skupinách s uplatněním prvků dramatické výchovy (živé obrazy).

Program je určen předškolákům a prvňáčkům.
mateřské školy, 1. stupeň ZŠ Lidická - Brno-střed 50 Kč
Bijásek
Program vychází z promítání celovečerních filmů, na které navazuje debata spojená s výkladem o předloze, autorovi, okolnostech vzniku filmu a nebo o událostech, kterým se film věnuje.
Výběr filmu je přizpůsoben věku účastníků.
mateřské školy, 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia Lidická - Brno-střed 30 Kč
Od myši ke kapybaře
Výukový program o nejpočetnějším řádu savců, hlodavcích, seznamuje žáky s významem hlodavců v ekologických systémech, se způsobem jejich života a s charakteristickými vlastnostmi řádu. Povídat si budeme o hlodavcích ČR, ale i o oblíbených domácích mazlíčcích. Nedílnou součástí programu je přímý kontakt s domácími mazlíčky z řádu hlodavců.
1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, SŠ a gymnázia Lidická - Brno-střed 40 Kč
České Velikonoce
První část výukového programu se bude věnovat nejvýznamnějším tradicím a zvykům českých Velikonoc. S dětmi si odpovíme na otázky: kdy se Velikonoce slaví, proč se tyto svátky slaví a jak se vlastně slaví, vše za pomocí různých her, obrázků a předmětů.
Program je rozdělen na dva bloky – povídavý a tvořivý. Mezi bloky je přestávka na svačinu. V druhé části programu si děti vyrobí výrobek s jarní nebo velikonoční tématikou.
1. stupeň ZŠ Lidická - Brno-střed 60 Kč
Další